شمال ایران
مکان های گردشگری / دیدنی های ایران

Masoule-gilan
توضیحاتماسوله گیلان یکی از زیباترین روستاهای شمال کشور با معماری خانه ها به صورت پلکانی و تاریخی در شیب کوه، تابستان های خنک و لطیف و زمستان های برفی می باشد.
شمال ایران
chorat-lake1
توضیحاتدریاچه چورت ساری که بهش دریاچه میانشه هم میگن با دو و نیم هکتار وسعت در سال 1320 بر اثر زلزله و رانش زمین به وجود آمده، که به گفته برخی قبلا چشمه بوده است .
شمال ایران
Veresk-Waterfall
توضیحاتآبشار ورسک مازندران در روستای ورسک استان مازندران قرار داره، که آبشار فصلی هستش و به اسم چشمه علی هم مشهوره، حدود 30 دقیقه از روستای ورسک فاصله داره.
شمال ایران
Harijan-Waterfall1
توضیحاتآبشار هریجان یکی از جاذبه های دیدنی استان مازندران است که حدود 80 متر ارتفاع دارد و این آبشار زيبا، تورهای طبیعت گردی زیادی را سالانه جذب خود می کند.
شمال ایران
Javaherdeh-village
توضیحاتروستای جواهر ده روستایی زیبا که در استان مازندارن در 27 کیلومتری رامسر در ارتفاعات 2000 متری البرز در میان چمن-زارهای دامنه کوههای سماسوس قرار دارد.
شمال ایران
Sefhidchah-cemetery3
توضیحاتاز مکان های جالب روستای سفید چاه استان مازندران، گورستان سفید چاه يا سپيد است كه اولین گورستان مربوط به مسلمانان در ایران و در دوره تیموریان ساخته شده است.
شمال ایران

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

نام و نام خانوادگی(*)
لطفا از از کاراکتر ها استفاده کنید.

کالای درخواستی(*)
لطفا با کاراکتر های مجاز تایپ کنید

شماره تماس(*)
لطفا عدد وارد کنید

درباره ما

آریا لیدر با هدف ارائه صنایع دستی ایران با بهترین قیمت برای تمام اقشار جامعه و با آرزوی فراهم کردن «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» همچنین اطلاع رسانی و راهنمایی هموطنان عزیز در رابطه با  مکانهای گردشگری و هتل های داخل و خارج از کشور همراه با فروش بلیط هواپیما فعالیت می‌کند.

برای مشاهده کامل نقشه کلیک کنید

نقشه آدرساصفهان-بلوار کشاورز-حدفاصل خیابان کشاورزی و ایرانخودرو2019

صنایع دستی

بوم شناسی شهر ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت شادان گشت آریا ( آریا لیدر ) می‌باشد. Copyright © 2018 AriyaLeader.com

03137778500
صنایع دستی آریالیدر
09129356440