شمال ایران
مکان های گردشگری / دیدنی های ایران

ماسوله گیلان
توضیحاتماسوله گیلان یکی از زیباترین روستاهای شمال کشور با معماری خانه ها به صورت پلکانی و تاریخی در شیب کوه، تابستان های خنک و لطیف و زمستان های برفی می باشد.
شمال ایران
دریاچه چورت ساری
توضیحاتدریاچه چورت ساری که بهش دریاچه میانشه هم میگن با دو و نیم هکتار وسعت در سال 1320 بر اثر زلزله و رانش زمین به وجود آمده، که به گفته برخی قبلا چشمه بوده است .
شمال ایران
آبشار ورسک مازندران
توضیحاتآبشار ورسک مازندران در روستای ورسک استان مازندران قرار داره، که آبشار فصلی هستش و به اسم چشمه علی هم مشهوره، حدود 30 دقیقه از روستای ورسک فاصله داره.
شمال ایران
روستاي هريجان
توضیحاتآبشار هریجان یکی از جاذبه های دیدنی استان مازندران است که حدود 80 متر ارتفاع دارد و این آبشار زيبا، تورهای طبیعت گردی زیادی را سالانه جذب خود می کند.
شمال ایران
روستای جواهرده رامسر
توضیحاتروستای جواهر ده روستایی زیبا که در استان مازندارن در 27 کیلومتری رامسر در ارتفاعات 2000 متری البرز در میان چمن-زارهای دامنه کوههای سماسوس قرار دارد.
شمال ایران
گورستان سفید چاه
توضیحاتاز مکان های جالب روستای سفید چاه استان مازندران، گورستان سفید چاه يا سپيد است كه اولین گورستان مربوط به مسلمانان در ایران و در دوره تیموریان ساخته شده است.
شمال ایران

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

لطفا از از کاراکتر ها استفاده کنید.

لطفا با کاراکتر های مجاز تایپ کنید

لطفا عدد وارد کنید

درباره ما

آریا لیدر با هدف ارائه صنایع دستی ایران با بهترین قیمت برای تمام اقشار جامعه و با آرزوی فراهم کردن «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» همچنین اطلاع رسانی و راهنمایی هموطنان عزیز در رابطه با  مکانهای گردشگری و هتل های داخل و خارج از کشور همراه با فروش بلیط هواپیما فعالیت می‌کند.

برای مشاهده کامل نقشه کلیک کنید

نقشه آدرساصفهان-بلوار کشاورز-حدفاصل خیابان کشاورزی و ایرانخودرو2019

صنایع دستی

بوم شناسی شهر ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت شادان گشت آریا ( آریا لیدر ) می‌باشد. Copyright © 2018 AriyaLeader.com

03137778500
صنایع دستی آریالیدر
09129356440

JO WhatsApp Contact Button

دکمه تماس با شماره موبایل