قزوین
مکان های گردشگری / دیدنی های ایران

كاروانسرای سعدالسلطنه قزوین
توضیحاتکاروانسرای سعدالسلطنه قزوین در محل میدان چوگان(کاخ باغ سعادت) قرار دارد و مربوط به این میدان یعنی دوران صفویه است و با نام کاروانسرای سعادت خوانده می شود.
قزوین
كاخ چهلستون قزوين
توضیحاتکاخ تاریخی چهلستون قزوین در میدان آزادی و مرکز شهر قزوین واقع شده است و این کاخ در دوران صفویه به عمارت کلاه فرنگی شهرت داشته است.
قزوین
کلیسای کانتور
توضیحاتقزوین شهری است که در آن بناهای تاریخی زیادی وجود دارد، کلیسای کانتور در قزوین کوچکترین کلیسا در ایران و سومین کلیسای کوچک که در جهان دیده شده است.
قزوین
قلعه الموت قزوین
توضیحاتدژ الموت(قلعه الموت)در قزوین و شمال شرقی روستای گازرخان (قصرخان)قرار دارد.صخره‌های پیرامون آن به رنگ سرخ وخاکستری، در جهت شمال شرقی به جنوب غربی کشیده شده‌اند.
قزوین
باغ سپهدار قزوین
توضیحاتباغ زیبا و تاریخی سپهدار در انتهای خیابان فلسطین غربی شهر قزوين شبیه باغ های تاریخی مربوط به دوران صفویه است ولی قدمت این باغ مربوط به زمان قاجار است.
قزوین

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

نام و نام خانوادگی(*)
لطفا از از کاراکتر ها استفاده کنید.

کالای درخواستی(*)
لطفا با کاراکتر های مجاز تایپ کنید

شماره تماس(*)
لطفا عدد وارد کنید

درباره ما

آریا لیدر با هدف ارائه صنایع دستی ایران با بهترین قیمت برای تمام اقشار جامعه و با آرزوی فراهم کردن «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» همچنین اطلاع رسانی و راهنمایی هموطنان عزیز در رابطه با  مکانهای گردشگری و هتل های داخل و خارج از کشور همراه با فروش بلیط هواپیما فعالیت می‌کند.

بوم شناسی شهر ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت شادان گشت آریا ( آریا لیدر ) می‌باشد. Copyright © 2018 AriyaLeader.com

03137778500
صنایع دستی آریالیدر
09129356440