مشهد
اطلاعات هتل ها / هتل های ایران

برای مشاهده بسته های سفر به مشهد، به منوی تورهای داخلی مراجعه کنید.

برای مشاهده مکان های توریست پذیر مشهد ، اینجا را کلیک کنید .

hotel-taranom1
توضیحاتهتل آپارتمان ترنم مشهد واقع در میدان بیت المقدس و نزدیک ترین هتل به حرم مطهر با فاصله ی پنج دقیقه ای از حرم می باشد .
مشهد
درجه کیفیت هتل : : ★★
114331342-4082
توضیحاتهتل تک ستاره سخاوت مشهد جزبا سابقه ترین هتل های شهرمشهد است که به دلیل فاصله ی 5 دقیقه ای از باب الجواد مورد توجه بسیاری اززائران حرم مطهر قرارگرفته است .
مشهد
درجه کیفیت هتل : :
sadegheieh-hotel 5
توضیحاتهتل صادقیه یکی از بهترین هتل های سه ستاره ی مشهد که درفاصله ی 300 متری از حرم مطهرقراردارد ومجهزبه استانداردهای بین المللی و تجهیزات مدرن است .
مشهد
درجه کیفیت هتل : : ★★★
safiran hotel 5
توضیحاتهتل دوستاره سفیران مشهد که درنزدیکی مرکزخرید کویتی ها قراردارد با داشتن امکانات مناسب و محیط دلنشین شرایط خوبی را برای اقامت زائرین حرم مطهرفراهم ساخته است.
مشهد
درجه کیفیت هتل : : ★★
Simorqh Hotel4
توضیحاتهتل سیمرغ مشهد ، هتلی سه ستاره درفاصله ی 10 دقیقه ای ازحرم مطهرکه دردو فاز و 6 طبقه با 76 اتاق در سال 1393 با طراحی مدرن ساخته شده است .
مشهد
درجه کیفیت هتل : : ★★★
Madaen7
توضیحاتهتل مدائن مشهد هتلی سه ستاره با سابقه ی 20 ساله در امرهتل داری ، درنزدیکی حرم مطهر امام رضا واقع شده ، این هتل در سال 1391 مورد بازسازی قرارگرفت.
مشهد
درجه کیفیت هتل : : ★★★★
9739
توضیحاتهتل رضویه یکی ازهتل های سه ستاره تاپ مشهد با مساحت 9000 مترمربع که درسال 1375 در14 طبقه ساخته وهمواره بازسازی شده ،امروزه یکی از تمیزترین هتل های مشهد می باشد.
مشهد
درجه کیفیت هتل : : ★★★★
Atrak hotel1
توضیحاتهتل 4 ستاره اترک مشهد یکی از مجلل ترین هتل های شهرمشهد است با سابقه ی نیم قرن تجربه درامر هتل داری ،وموقعیت مکانی بسیار مناسب درمجاورت حرم مطهر واقع شده است
مشهد
درجه کیفیت هتل : : ★★★★
darvishi hote- 8
توضیحاتهتل 5 ستاره مجلل لوکس درویشی که در سال 1391 بامعماری منحصربه فرد به سبک هشت ملیت جهان افتتاح شده ، همانند یک شهرکوچک است که تمام امکانات خوب راباهم دارد.
مشهد
درجه کیفیت هتل : : ★★★★★
boshra- hotelap- 7
توضیحاتهتل آپارتمان بشری هتلی چهارستاره یکی ازمجلل ترین ، شیکترین وتمیزترین هتل های شهرمشهد است که درسال 1388 در کوچه ی شهید اندرزگو ( کوچه سرشور) افتتاح شده است.
مشهد
درجه کیفیت هتل : : ★★★★

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

نام و نام خانوادگی(*)
لطفا از از کاراکتر ها استفاده کنید.

کالای درخواستی(*)
لطفا با کاراکتر های مجاز تایپ کنید

شماره تماس(*)
لطفا عدد وارد کنید

درباره ما

آریا لیدر با هدف ارائه صنایع دستی ایران با بهترین قیمت برای تمام اقشار جامعه و با آرزوی فراهم کردن «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» همچنین اطلاع رسانی و راهنمایی هموطنان عزیز در رابطه با  مکانهای گردشگری و هتل های داخل و خارج از کشور همراه با فروش بلیط هواپیما فعالیت می‌کند.

برای مشاهده کامل نقشه کلیک کنید

نقشه آدرساصفهان-بلوار کشاورز-حدفاصل خیابان کشاورزی و ایرانخودرو2019

صنایع دستی

بوم شناسی شهر ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت شادان گشت آریا ( آریا لیدر ) می‌باشد. Copyright © 2018 AriyaLeader.com

03137778500
صنایع دستی آریالیدر
09129356440