چراغ علاالدین 23سانتی

There is no translation available.

چراغ علاالدین

چراغ علاالدین مسی قدیمی محصولی تزئینی و در عین حال کاربردیست. سوخت چراغ علاءالدین کوچک طرح مسی نفت می باشد و برای گرم کردن انواع خوراکی ها مورد استفاده قرار می گیرد. بدلیل سادگی , چراغ علاالدین کوچک گزینه خوبی برای استفاده در مسافرت می باشد. چراغ علاالدین نفتی را می توانید برای تزئین در فضاهای دکوری سنتی و مدرن نیز استفاده نمائید. با توجه به زمان بکار رفته در تولید , قیمت چراغ علاالدین ارزان می باشد. رنگ مسی استفاده شده در این چراغ حس سنتی بیشتری به آن داده و با توجه به این موضوع از محبوبیت ویژه ایی در بین مشتریان برخوردار است. اگر بدنبال تغییرات در چیدمان و فضای دکوری منزلتان هستید, استفاده صحیح ازمحصولات طرح قدیمی در کنار محصولات شیک امروزی پیشنهاد می گردد.

جنس چراغ علاءالدین از فلز آهن است که برای جذابیت بیشتر رنگ مسی بر روی آن زده شده. ارتفاع چراغ 23 و عرض پایه آن 13 سانتی متر می باشد. چراغ نفتی والر سبک و دارای وزن 795  کیلوگرم است . طرح چراغ علاءالدین قدیمی و ساخت آن جدید و شیک است از این رو هم بصورت کاربردی و هم بصورت تزئینی مورد استفاده قرار می گیرد. ما تصویر چراغ علاالدین از زوایای مختلف را برای شما تهیه کرده ایم تا با اطمینان بیشتری حق انتخاب داشته باشد.

چراغ علاء الدین نفتی کوچک, واقعی , دکوری و بسیار زیباست که روکش مسی با رنگ نسوز دارد. البته ممکن است در گذر زمان با استفاده از آن رنگ بدنه چراغ تغییر کند. چراغ نفتی تزئینی طرح علاءالدین با قیمت مناسب برای علاقه مندان به فرهنگ و پیشینه ایرانی در نظر گرفته شده است. گرمای چراغ علاءالدین , خانه پدربزرگ و مادربزرگ های ما را به یاد می آورد که با صمیمیت خاطرات خوشی از کودکی ما ساخته اند. این حس فراموش نشدنی می تواند یادگاری برای فرزندان ما نیز باشد.

حالا دیگر چراغ علاالدین هم به تاریخ پیوست .نسل جدید شاید خاطره زیادی از چراغ علاءالدین و لوازم پخت و پز قدیمی نداشته باشند.چراغ علاالدین کوچک هم قابل استفاده و هم تزئینی میباشد.حس نوستالژی و نگاهی به گذشته باعث میگردد تا برخی از مشتریان بدنبال ظروف مسی و وسایل قدیمی مانند چراغ علاالدین کوچک طرح برنجی یا مسی برای چیدمان دکوری منزل خود باشند.

سوخت این چراغ فیتیله ای نفت می باشد.در حالت کلی چراغ از استحکام خوبی برخوردار است ولی بهتر است ظروف سنگینی بر روی آن نگذارید.هویتی که در طرح های قدیمی ایرانی وجود دارد ارزش بیشتری به محیط اطراف میدهد.این چراغ یکی از صنایع دستی ایرانی به حساب می آید.

 

                                                                                                                       ارسال سریع

پرداخت در محل

پشتیبانی ۲۴ ساعته

هفت روز ضمانت تعویض

گارانتي اصالت و سلامت فيزيکي کالا

 

مشخصات فنی

 

  •  نوع کاربرد محصول

    تزئینی*کاربردی

 

  •  جنس بدنه

فلز آهن روکش مس

 

  • ابعاد

24 سانتی متر

 

  • وزن محصول

    795  گرم

  • محل تولید

    اصفهان

 

Follow us on social networks

Trust electronic purchases

تایید زرین پال

 

 

لطفا از از کاراکتر ها استفاده کنید.

لطفا با کاراکتر های مجاز تایپ کنید

لطفا عدد وارد کنید

About us

Aria Leader is working to inform and guide the dear compatriots about the routes, places of interest and hotels in Iran and abroad. Also, selling the best-priced travel packages for all segments of the community with the desire to provide "an enjoyable experience of an online shopping." .

Ecology of cities

All rights reserved by Shadan Gasht Ariya Co. (Ariya Leader). Copyright © 2018 AriyaLeader.com

03137778500
صنایع دستی آریالیدر
09129356440