مرغ خوری مسی-چکشی درب دار سایز 1

There is no translation available.

مرغ خوری مسی درب دار چکشی

 

مرغ خوری مسی چکشی درب دار،یک نوع ظرف پذیراتیی است که از جنس مس می باشد و هنر دست هنرمندان اصفهانی است.محصولی که در تصویر ملاحظه میکنید از مس مرغوب و با کیفت و آلیاژ بالا ساخته شده است و همچنین این مرغ خوری از ماندگاری بالایی برخوردار است و هم چنین از دقت و ظرافت خاصی در ساخت این محصول به کار برده شده است . این ظرف مرغ خوری دارای درب مسی است که مانع از سرد شدن غذا می شود و لازم به ذکر است که داخل این مرغ خوری قلع اندود شده است و دارای سه سایز مناسب جهت استفاده در مهمانی های شما است . مرغ خوری درب دار مسی یکی از ظروف شیکی است که هر خانه به آن نیاز دارد . این محصول می تواند سفره های شما را به نهایت اصالت و زیبایی برساند

امروزه متخصصان طب سنتی عقیده دارند که ظروف مسی تاثیرات شگرفی بر روی بدن می گذارد.شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که ظروف مسی چه اهمیت و فوایدی دارد؟در مورد فواید مس موارد زیادی را میتوان ابراز نمود.اولین مزیت مس این این که خاصیت ضد سرطان،ضد افسردگی،انرژی زا،تقویت کننده سیستم دفاعی بدن،تنظیم کننده ترشح های هورمون های بدن و ....است .بدن انسان برای تولید انرژی ،نیاز به تعداد بسیاری زیاد یون مس دارد.مس در ساختار آنزیم سرولوپلاسمین شرکت دارد.وقتی از این ظروف برای نگهداری و طبخ غذا استفاده شود بدن یون مورد نیاز خود را از همین طریق بدست می آورد.علت اینکه در گذشته بیشتر ظروف از جنس مس بوده ،همین مورد است.بانکه های مسی چکشی علاوه بر زیبایی خاصی که به آشپزخانه شما میدهد از تاثیرات مثبت آن بر بدن میتوانید بهره مند شوید.

 

 

قطر دهانه:

 32*23سانتی متر

وزن:

970 کیلوگرم

 

ارتفاع :

12سانتی متر

 

محل تولید:

اصفهان

 

جنس بدنه :

مس

 

سایر توضیحات:

 

قسمت داخلی محصول قلع کاری شده است و سفید است.

Follow us on social networks

Trust electronic purchases

تایید زرین پال

 

 

لطفا از از کاراکتر ها استفاده کنید.

لطفا با کاراکتر های مجاز تایپ کنید

لطفا عدد وارد کنید

About us

Aria Leader is working to inform and guide the dear compatriots about the routes, places of interest and hotels in Iran and abroad. Also, selling the best-priced travel packages for all segments of the community with the desire to provide "an enjoyable experience of an online shopping." .

Ecology of cities

All rights reserved by Shadan Gasht Ariya Co. (Ariya Leader). Copyright © 2018 AriyaLeader.com

03137778500
صنایع دستی آریالیدر
09129356440