پارچ مسی خمره ای متوسط با قیمت بسیار عالی

There is no translation available.

پارچ مسی متوسط :

ذخیره آب در پارچ مسی باعث یک فرآیند تصفیه طبیعی میشود. ظروف مسی میکروارگانیسم های موجود در آب را کشته و آ اب را مناسب برای نوشیدن میکند.سطح بیرونی این پارچ مسی چکش کاری و سطح داخلی با لعاب قلع سفید شده است. پارچ مسی به زیبایی ،سادگی را در سبک سنتی نشان میدهد.ظروف مسی جلوه ای با شکوه دارند.که شاید حال و هوای قدیمی را تداعی کند.با این حال با گذشت زمان از زیبایی و خاص بودن آن ها کم نشده است.

پارچ مسی اصفهان مانند پارچ مسی زنجان با کیفیت و برای سرو انواع نوشیدنی ها کاربرد دارد.این پارچ چکشی اثر دست هنرمندان اصفهانی و هنر نصف جهان می باشد.سرو نوشیدنی ها در پارچ مسی بسیار مفید بوده و خواص ظروف مسی بر کسی پوشیده نیست.

پارچ مسی خمره ای متوسط با قیمت بسیار عالی

تاثیر ظروف مسی در آب آشامیدنی:

در زمان های قدیم آب آشامیدنی در ظروف مسی نگهداری میشد اما امروزه اکثر مردم از بطری های پلاستیکی آب معدنی استفاده میکنند.منابع قدیمی ادعا میکنند که نگه داشتن آب به مدت 8 ساعت در پارچ و یا ظروف مسی میتواند میکروب ها و آلودگی های درون آب را کشته و آبی تصفیه شده و گوارا به بدن شما هدیه بدهد.قدیمی ها قبل از خواب ظرف مسی را با آب پر میکردند و در روز بعد ناشتا آن را می نوشیدند.البته لازم به ذکر است که در روز نباید بیش از 3 لیوان آب از ظرف مسی مصرف شود.

ظروف مسی برخی میکروارگانیسم های مضر موجود در آب، مانند میکروارگانیسم های ایجاد اسهال را از بین میبرد.همچنین آب ذخیره شده در پارچ مسی میتواند التهاب لوله گوارشی را به حداقل برساند.آب قرار داده شده در ظروف مسی می تواند سیستم بدن را سم زدایی کند .به طور طبیعی مس هم ضد ویروسی و هم ضد باکتری است.

و در آخر  استفاده از ست پارچ و لیوان مسی علاوه بر خواص طبی ،میتواند زیبایی ویژه ای به دکوراسیون آشپزخانه شما ببخشد.

 

 

ارسال سریع

پرداخت در محل

پشتیبانی ۲۴ ساعته

هفت روز ضمانت تعویض

گارانتي اصالت و سلامت فيزيکي کالا

 

ارتفاع :

15 سانتی متر

وزن:

290 کیلوگرم

 

محل تولید:

اصفهان

 

جنس بدنه :

مس چکش کاری

 

سایر توضیحات:

قسمت داخلی محصول قلع کاری میباشد.

Follow us on social networks

Trust electronic purchases

تایید زرین پال

 

 

لطفا از از کاراکتر ها استفاده کنید.

لطفا با کاراکتر های مجاز تایپ کنید

لطفا عدد وارد کنید

About us

Aria Leader is working to inform and guide the dear compatriots about the routes, places of interest and hotels in Iran and abroad. Also, selling the best-priced travel packages for all segments of the community with the desire to provide "an enjoyable experience of an online shopping." .

Ecology of cities

All rights reserved by Shadan Gasht Ariya Co. (Ariya Leader). Copyright © 2018 AriyaLeader.com

03137778500
صنایع دستی آریالیدر
09129356440