سنگاب مس پرداز 41 سانتی

There is no translation available.

 سنگاب مس و پرداز اعلاء

در این مطلب میخواهیم اول شما را با هنر مس پرداز آشنا کنیم و سپس در ادامه به معرفی این سنگاب زیبا بپردازیم :مس پرداز یکی از صنایع دستی است که تلفیقی از صنایع دستی مسی و صنایع دستی میناکاری است.در کل میتوان مس پرداز را نقاشی روی محصولاتی که جنس آنها تماما مس است نامید.برای طراحی قسمت های بدنه معمولا از طرح هایی که حالت سنتی قدیمی دارند  استفاده میکنند.از مهمترین طرح های مس پرداز میتوان به طرح های اسلیمی گل و مرغ اشاره کرد.

یکی از این ظروف بسیار زیبا و چشمگیر ؛سنگاب مس پرداز است.سنگاب مس و پرداز اصفهان یکی از خاص ترین ظروف صنایع دستی نصف جهان،شهر گنبدهای فیروزه ایست.رنگ های استفاده شده در این هنر و سنگاب زیبا بیشتر لاجوردی،فیروزه ای است.طرح مس و پرداز بیشتر در اصفهان کار میشود.این سنگاب زیبا و بزرگ یک گزینه عالی و چشمگیر برای دکوراسیون منزل شما خواهد بود.

 

سنگاب بزرگ مس پرداز

سنگاب یکی از ظروف قدیمی است که امروزه کاریرد و طرفداران زیادی در صنایع دستی دارد. بدنه این سنگاب مدور و منقوش به طرح اسلیمی میباشد.کاربرد سنگاب در گذشته برای نگهداری آب بوده است اما امروزه در صنایع دستی راه یافته و بیشتر جنبه تزئینی دارد .البته علاوه برکاربردهای تزئینی میتوان از این ظرف زیبا برای پذیرایی آجیل ،شکلات،گز و...استفاده کرد.قسمت داخلی این سنگاب با قلم دست نقوش زیبایی خورده است و لبه های سنگاب دارای کنگره های زیبای قلم کاری است.

این سنگاب ها در سایزهای مختلف تولید میشوند که شما دوستان گرامی میتوانید با مراجعه حضوری به فروشگاه صنایع دستی آریاگالری از تمامی نمونه ها دیدن بفرمایید.

 

 

ارسال سریع

پرداخت در محل

پشتیبانی ۲۴ ساعته

هفت روز ضمانت تعویض

گارانتي اصالت و سلامت فيزيکي کالا

 

ارتفاع :

41 سانتی متر

 

وزن:

2/635  کیلوگرم

 

محل تولید:

اصفهان

 

جنس بدنه :

مس

 

سایر توضیحات:

 

قسمت داخلی محصول قلم زنی شده است.

Follow us on social networks

Trust electronic purchases

تایید زرین پال

 

 

لطفا از از کاراکتر ها استفاده کنید.

لطفا با کاراکتر های مجاز تایپ کنید

لطفا عدد وارد کنید

About us

Aria Leader is working to inform and guide the dear compatriots about the routes, places of interest and hotels in Iran and abroad. Also, selling the best-priced travel packages for all segments of the community with the desire to provide "an enjoyable experience of an online shopping." .

Ecology of cities

All rights reserved by Shadan Gasht Ariya Co. (Ariya Leader). Copyright © 2018 AriyaLeader.com

03137778500
صنایع دستی آریالیدر
09129356440