ماهیتابه مسی دالبر درب دار

There is no translation available.

ماهیتابه مسی دالبر درب دار

پختن غذا در ظروف مسی موجب تولید پون در بدن شده و در شما احساس نشاط و انرژی ایجاد میکند.ماهیتابه مسی گرما را به خوبی هدایت میکند و با آن به راحتی میتوان دمای پخت و پز را کنترل کرد.بدن انسان مخصوصا مغز ،برای سلامت و نشاط و کنترل اسیدلاکتیک و کورتیزول ،روزانه به شش میلیارد یون مس نیاز دارد و کمبود مس باعث میشود که شما دائم احساس رخوت و خواب آلودگی و کسالت کنید .

پختن غذا در قابلمه و ماهیتابه مسی این مقدار یون را برای بدن شما فراهم میکند .فواید استفاده از ظروف مسی برای سلامتی شامل رشد مناسب بدن؛استفاده کارامد و موثر از آهن؛واکنش های مناسب آنزیمی و نیز بهبود سلامت بافت های همبند ؛مو و چشم است.

از دیرباز تا کنون ظروف مسی به علت فواید بسیاری که دارد جایگاه خود را در آشپزخانه های ایرانی حفظ کرده اند.ماهیتابه درب دار مسی دارای ظاهری براق و چکش کاری شده میباشد و قسمت داخلی آن توسط قلع سفیدکاری شده و یک درب زیبا ،زیبایی این ماهیتابه را دوچندان کرده است.

 

ارسال سریع

پرداخت در محل

پشتیبانی ۲۴ ساعته

هفت روز ضمانت تعویض

گارانتي اصالت و سلامت فيزيکي کالا

 

 

اقطر دهانه:

25سانتی متر

وزن:

1.340 کیلوگرم

 

محل تولید:

اصفهان

 

جنس بدنه :

مس

 

سایر توضیحات:

محصول دارای درب میباشد.

 

 

Follow us on social networks

Trust electronic purchases

تایید زرین پال

 

 

 

لطفا از از کاراکتر ها استفاده کنید.

لطفا با کاراکتر های مجاز تایپ کنید

لطفا عدد وارد کنید

About us

Aria Leader is working to inform and guide the dear compatriots about the routes, places of interest and hotels in Iran and abroad. Also, selling the best-priced travel packages for all segments of the community with the desire to provide "an enjoyable experience of an online shopping." .

Ecology of cities

All rights reserved by Shadan Gasht Ariya Co. (Ariya Leader). Copyright © 2018 AriyaLeader.com

03137778500
صنایع دستی آریالیدر
09129356440