Copper flower branch

Copper flower branch

$10.00
$7.33
27% off
5 In Stock

شاخه گل مسی با ظرافت و دقتی که در ساخت آن به کار رفته نظر بسیاری از علاقمندان به وسایل تزئینی را به خود جلب کرده است این شاخه گل مسی هدیه ای زیبا به مهمانان در مراسمات خواهد بود این شاخه گل دارای ساقه بلندی است که قابلیت خم شدن دارد و به راحتی داخل گلدان مسی قرار داده میشود.

یکی از خلقت های زیبای خدا که روح تازه ای به ادم میبخشد گل است هر زمانی که شما گلی را چه در طبیعت چه در منزل خود میبینید ناخودآگاه لبخند به لبانتان میشکفد و روحتان تازه میشود امروزه گل های مصنوعی زیادی وجود دارد و یکی از زیبا ترین آنها گل مس میباشد.

این گل های مسی دست ساز بوده و هنر دست استادکاران مس میباشد که به زیبایی این شاخه گل مس را طراحی و تولید میکنند.
چند عدد شاخه گل مسی و نقره ای و طلایی و خوشه گندم مسی و برنجی را در یک گلدان مسی بگذارید و بر روی میز پذیرایی یا دکور خود قرار داده و از دیدن آن لذت ببرید قیمت شاخه گل مسی از بستگی به طرح و وزن آن دارد استفاده از وسایل تزیینی مسی در دکوراسیون منزل جلوه زیبایی به خانه شما میدهد.

چنانچه از وسایل و ظروف مسی در آشپزخانه خود استفاده میکنید میتوانید برای تزیین روی اپن یا میز ناهارخوری از این شاخه گل مسی رومیزی اعلاء با مس خالص استفاده نمایید رنگ زیبای مسی این گل ها و درخشش آن خیره کننده است.

شاخه گل رز مسی یکی از زیباترین طرح های گل مسی است.

Follow us on social networks

Trust electronic purchases

تایید زرین پال

 

 

لطفا از از کاراکتر ها استفاده کنید.

لطفا با کاراکتر های مجاز تایپ کنید

لطفا عدد وارد کنید

About us

Aria Leader is working to inform and guide the dear compatriots about the routes, places of interest and hotels in Iran and abroad. Also, selling the best-priced travel packages for all segments of the community with the desire to provide "an enjoyable experience of an online shopping." .

Ecology of cities

All rights reserved by Shadan Gasht Ariya Co. (Ariya Leader). Copyright © 2018 AriyaLeader.com

03137778500
صنایع دستی آریالیدر
09129356440