قوری برنجی متوسط

قوری برنجی هشت ترک

$41.11
$35.55
14% off
SKU: 5006
5 In Stock
There is no translation available.

   قوری برنجی هشت ترک (سایز 4 )

 

 قبل از این که خواص ظروف برنجی را برای شما توضیح دهیم شما را ابتدا با برنج و کاربرد آن در ساخت ظروف برنجی آشنا می کنیم .

 ازجمله آلیاژ هایی که در طب سنتی به استفاده از آن توصیه شده است میتوان به آلیاژ برنج اشاره کرد.این آلیاژ سبب جذب فلز روی میشود و دارای فلز مس نیز میباشد.از گذشته آلیاژ برنج در قالب قاشق،قوری،کتری و سماورو قوری مورد استفاده قرار گرفته میشود.

کتری، قوری، قاشق و ظروف آشپزخانه را تهیه می کردند تا با استفاده از آنها، نیاز بدن به این فلز مهم برطرف گردد و از عوارض کمبود آن در بدن پیشگیری گردد.

این قوری برنجی (سایز 4 )زیبا از ترکیب مس و روی ساخته می شوند و شایان ذکر است که این نوع ظروف از تجمع و رشد باکتریها جلوگیری می نماید.بهترین ظرف جهت طبخ غذا ، ظروف مسی و بهترین ظرف جهت جوشاندن آب و دمکرده ها ، ظروف برنجی (مانند سماور و قوری برنجی) است.- اگر می ‌خواهید ظروف‌ برنجی‌ کدر را براق‌ کنید، از مخلوط‌ نمک‌ و سرکه‌ بهره‌ بگیرید. خمیر حاصل‌ را با پارچه ‌ای‌ لطیف‌ روی‌ قسمت‌ کدر بمالید.

قوری برنجی به دلیل برنجی بودن بدنه آن، یون هایی چون  روی و مس را وارد آب کرده و ، آبی با کیفیت و سالم  را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد و از این آب  می توان برای دم کردن انواع جوشانده و دمنوش با کیفیت بالا استفاده نمود. 

استفاده از ظروف و قوری برنجی با توجه به اینکه برنج آلیاژی از مس و فلز روی می باشد و همچنین مصرف آب جوشیده که در سماور یا کتری برنجی جوشانده شده است، جهت جبران کمبود روی در کنار مصرف مواد غذایی مذکور مفید است.
کمبود روی در پسرهای جوان موجب تکامل نامناسب غده پروستات می گردد. در دختران جوان نیز موجب بروز اختلالات هورمونی و نیز اختلال در عملکرد تخمدان ها و تکامل رحم و بروز مشکلاتی میگردد.

کتری و قوری از زمان های قدیم تا به حال در بسیاری از خانه های ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید لذت نوشین چای را با کتری و قوری برنجی طلایی رنگ زیبا دو چندان تجربه کنید.

استفاده از این قوری برنجی می‌تواند تا حد زیادی اختلالات گوارش را از بین ببرد.

ظروف برنجی باعث بهبود عملکرد مغز می شود.استفاده از این ظروف با تقویت سلول های مغذی منجر به بهبود عملکرد مغز و حافظه میشود.

ظروف برنجی خواص ضدباکتریایی هستند.

 ظروف  برنجی در ازبین بردن بیماری های گوارشی و پوستی تاثیر زیادی دارد.همچنین دارای خاصیت ضد میکروبی میباشند و فرماندهی درست سلولهای مغز را سبب میشود.

 

Related products

Follow us on social networks

Trust electronic purchases

تایید زرین پال

 

 

لطفا از از کاراکتر ها استفاده کنید.

لطفا با کاراکتر های مجاز تایپ کنید

لطفا عدد وارد کنید

About us

Aria Leader is working to inform and guide the dear compatriots about the routes, places of interest and hotels in Iran and abroad. Also, selling the best-priced travel packages for all segments of the community with the desire to provide "an enjoyable experience of an online shopping." .

Ecology of cities

All rights reserved by Shadan Gasht Ariya Co. (Ariya Leader). Copyright © 2018 AriyaLeader.com

03137778500
صنایع دستی آریالیدر
09129356440