خواص پارچ مسی

There is no translation available.

تاثیر ظروف مسی در سلامت آب آشامیدنی

فواید آب خوردن در لیوان مسی

استفاده از ظروف مسی در حال حاضر بسیار گسترده شده است . یکی از دلایل استفاده از آن ، بخاطر خواص این فلز است. از قدیم در لیوان مسی آب می نوشیدند .آیا می دانید که خوردن آب در لیوان مسی برای بدن انسان چه فوایدی دارد ؟ کیفیت نوشیدن آب در ظروف مسی بخاطر اینکه مس میکروارگانیسم های موجود در آب را از بین میبرد عالی به نظر میرسد . البته برای یک مدتی مثلا چند ساعت آب باید در ظرف مسی بماند. مس یکی از مواد معدنی کمیاب وضروری برای سلامت بدن انسان می باشد. خواص مس در بدن انسان : خواص ضدمیکروبی، ضد سرطان، ضد التهاب و آنتی اکسیدانی ، خنثی کردن سموم بدن

در زمان های قدیم آب آشامیدنی در ظروف مسی نگهداری می شده است. اما جدیدا همه از بطری های پلاستیکی آب معدنی مصرف می کنند .
توصیه می شود که آب حداقل به مدت 8 ساعت قبل از مصرف در ظرف مسی نگه داشته شود. مردم قدیم قبل از خواب ظرف مسی را با آب پر میکردند و در روز بعد ناشتا قبل از صبحانه از آن آب می نوشیدند . البته در طی روز نباید بیشتر از 3 لیوان آب از ظرف مسی مصرف گردد.چون برای سلامت بدن خوب نیست.
آب نوشیدن درظرف مسی، چون برخی میکروارگانیسم های مضر موجود در آب را از بین میبرد؛ به درمان اسهال کمک میکند.
آب ذخیره شده در ظروف مسی ، میتواند عملکرد کبد و کلیه ها را بهبود داده و التهاب لوله گوارشی را به حداقل برساند.
آب قرار داده شده در ظروف مسی سیستم بدن را سم زدایی میکند و میزان جذب غذا را افزایش می دهد.

مهمترین مزایای نوشیدن آب در لیوان مسی 

پیشگیری از پیری زودرس

آنتی اکسیدان های قوی موجود در مس، یک ماده ای طبیعی است که برای جلوگیری از چین و چروک در پوست بدن کاربرد دارد. این آنتی اکسیدان می تواند سلول های پوستی را بازسازی کند. ماده مِلانین محافظ پوست در برابر تابش خورشید است ، فلز مس قادر است حجم تولید ملانین را در پوست افزایش دهد و زخم ها را زودتر بهبود بخشد.

بهسازی گوارش بدن

نوشیدن آب در لیوان مسی ونگهداری آن در این ظروف باعث دفع گازها و رفع سوء هاضمه می شود .مس باعث حرکت بهتر معده و در نتیجه بهبود هضم غذا می شود. مس سم ها را از بدن انسان دفع می کند .

کاهش وزن

آبی که در لیوان مسی نوشیده شود باعث بهبود سوخت و ساز بدن (متابولیسم) و کاهش وزن میگردد . مس باعث تجزیه چربی در بدن می شود.

افزایش کارآیی مغز

مس باعث تولید ماده میالین در مغزمی شود . ماده میالین یکی از موادی است که مسئول ساماندهی سیستم عصبی مغز است. پس آب نوشیدن در لیوان مسی باعث افزایش قدرت مغزی و فکری بدن می گردد.
نوشیدن آب در ظروف مسی نتنها باعث نابودی سلول های سرطانی می شود بلکه باعث التیام زخم ها و افزایش کارکرد قلب میگردد.
پارچ مسی اصفهان از سری محصولات صنایع دستی نصف جهان(اصفهان) است. پارچ مسی زنجان و اصفهان پارچهایی هستند که از کیفیت بالایی بر خوردار بوده و برای سرو انواع نوشیدنی ها می توان از آن استفاده نمود. پارچ مسی چکشی دراصفهان توسط صنعتگران با ذوق این شهر باستانی ساخته شده است. ظروف مسی دست ساز ایرانی از دیربازارزش هنری زیادی داشته است .

محاسن و خاصیت پارچ مسی دلیلی بسیار خوب برای استفاده از آن می باشد. بهتر است با ایجاد تغییرات کوچکی در سبک زندگی خود و استفاده از ظروف سالم مسی، به سلامت خود و خانواده تان بیشتر اهمیت دهید. پارچ مسی اصفهان دارای قیمتی مناسب بوده و ماندگاری بالایی را هم دارد.
پارچ مسی اصفهان برای سرو انواع نوشیدنی ها کاربرد دارد. پارچ مس چکشی اصفهان که اثر دست هنرمندان اصفهانی می باشد یکی از ظروفی است که برای سرو نوشیدنی ها بسیار مفید است. ظروف دست ساز مسی ارزش مادی و فرهنگی ایران زمین را یادآور میکند . بهترین پارچ مسی را با قیمت مناسب می توانید از این سایت انتخاب کنید و آنرا سفارش دهید و در سرتاسر کشور آنرا دریافت نمایید.

 رنگ نارنجی مس جذاب و دوست داشتنی است و بر اساس آن ظروف مسی تزئینی طراحی و ساخته شده می توانند بسیار زیبا در منزل شما جلوه گر شوند. خرید پارچ و لیوان ست مسی و قرار دادن آن در آشپزخانه و یا در کنار تخت خواب اتان می تواند بسیار شکیل و منحصر بفرد باشد .
ظروف دست ساز صنایع دستی علاوه بر ارزش هنری به رونق اقتصادی و اشتغال جوانان کشورمان کمک کننده است. حمایت از کالای ایرانی می تواند باعث رشد صنایع دستی شود . فرهنگ سازی خرید صنایع دستی ایرانی بجای کالای خارجی بدون کیفیت با قیمتهایی بر پایه دلار، اولین قدم در جهت رشد بهتر اقتصادی کشور مان ایران است.

 

Follow us on social networks

Trust electronic purchases

تایید زرین پال

 

 

لطفا از از کاراکتر ها استفاده کنید.

لطفا با کاراکتر های مجاز تایپ کنید

لطفا عدد وارد کنید

About us

Aria Leader is working to inform and guide the dear compatriots about the routes, places of interest and hotels in Iran and abroad. Also, selling the best-priced travel packages for all segments of the community with the desire to provide "an enjoyable experience of an online shopping." .

Ecology of cities

All rights reserved by Shadan Gasht Ariya Co. (Ariya Leader). Copyright © 2018 AriyaLeader.com

03137778500
صنایع دستی آریالیدر
09129356440