وعاء السکر من النحاس

حاويات النحاس :

يعتبر فن النحاس أحد الحرف اليدوية الإيرانية القديمة ،وهو قديم جدا . أطباق النحاس لديها العديد من المشجعين،اليوم ، يتم استخدام هذه الأطباق في المطبخ للديكور المنزلي .

يمكن اعتبار العمر الطويل والمتانة والخصائص الطبية فوائد هذه الأطباق .

بالإضافة إلى ذلك ، يمكن ذكر أصالة وجمال هذه الأطباق .إذا كنت مهتما بالأطباق التقليدية نحن نقدم لكم وعاء السكرالنحاس ، داخل هذه الحاويات مطلی بالقصدير و لديهم مظهر النحاس الجميل بعض منها لديها أقلام اليد و تم الضغط مع الآلات الصناعة على الآخرين.

الأطباق النحاسية بالإضافة إلى جوانبها التقليدية،من بين الأطباق أنيقة جدا والخاصة ،اختلاف لون النحاس السطح الخارجي ، مع القصدير الأبيض سطح الداخلی هذه الأطباق ، يضيف إلى جمالهم.

غسل الصحون النحاسية :

لغسل هذه الأطباق ، لا تستخدم غسالة الصحون قدر الإمكان ، لغسل هذه الحاويات تستخدم باليد ومسحوق وغسل الصحون السائل بواسطة الإسفنج لينة، تجنب سحب الأسلاك في هذه الحاويات .

لأن استخدام سلك أو أي شيء مشابه للسلك سوف يدمر طبقة القصدير داخل الحاويات .

الحقيقة حول حاويات النحاس  هو بعد فترة من الوقت بسبب الرطوبة أو الحرارة ، يصبح لونها مظلمة و مکدرة ، لإصلاح هذه المشكلة يمكن استخدام الأسلاك والمواد الحمضية مثل عصير الليمون .

وعاء السکر من النحاس :

الحواف المجعد و قواعد هذه السكريات ،أنها تخلق نظرة متميزة .

.

وعاء السکر مع القاعدة مع مظهر جذاب يمكن أن تعطي إلى علبة الشاي بك المزاج التقليدي .

شرب الشاي في المنزل ، وخاصة لاستقبال الضيوف ، لديه مكان خاص ، وعاء السكر الجميل يجعل صينية الشاي أكثر تميزًا للضيوف .

قندانهای پایه دار مسی گذینه ی بسیار مناسبی بدین منظور میباشد . و چون از مس ساخته شده و رنگ ظاهری متفاوتی دارند باعث جذابیت بیشتری میباشند .

در ساختار این ظروف بسیار دقت و ظرافت صورت گرفته ،نوعی از قندانها علاوه بر ظاهر بیرونی رنگ داخلیشان هم از مس میباشد و قلع اندود نشده اند ، بر روی لبه های خارجی این قندانها با استفاده از ضربه چکش ، دایره و یا حالتی خاص را بوجود آوره اند که به این عمل ، چکش کاری گویند . این قندانها برای افرادی که به هنر و آثار سنتی علاقه دارند بسیار مناسب میباشد .

تاریخچه ظروف مسی زنجان :

تولید ظروف مسی در زنجان قدمتی دیرینه و کهن ، بیش از یک هزار ساله دارد ، در این استان علاقه مندان و استادان زیاد مسگر وجود دارند که به تولید این ظروف پرداخته اند : ظروف مسی چکش خورده ،ظروف قلم خورده  جز انواع میباشند.

فواید استفاده از ظروف مسی :

از علتهای خوشمزه و خوشبخت بودن غذا در ظروف مسی، پخش کردن یکنواخت حرارت در کل ظرف میباشد .

پخت سریع در این ظروف مزیتی دیگر حساب میشود .

خواص ضد باکتری در این ظروف وجود دارد که باعث ازبین رفتن میکروب میشود .

داروهایی با عنوان آهن کاربرد خاصی در بدن ندارند زیرا هیچ کارخانه ای نمیتواند از یون عنصری ، قرص تهیه کند و این قرصها فقط شامل مولکول آهن هستند به همین دلیل اثر چندانی ندارند.

ولی استفاده از ظروف مسی ، یون آزاد شده از مس را مستقیما به بدن شما انتقال میدهد و باعث عمر طولانی و ایجاد شادی و نشاط برای شما میشود .

به همین دلیل بود که در دهه 50 ظروف مسی به یکباره از سطح شهرها جمع آوری و کم شدند .

 

قندان مسی خاتم کاری :

قندان مسی خاتمکاری از صنایع دستی اصفهان است که توسط هنرمندان همین خطه ساخته و تولید میشوند .

این قندانها هم جنبه ی تزیینی و هم کاربردی دارند ، در ایجاد رنگ ظاهری و زیبایی بصری این ظروف، بسیار دقت بشده که با فراهم آورده هارمونی بین رنگها ، جذابیت قندانها را بالا ببرند . این قندانهای زیبا در سراسر ایران شناخته شده هستند وبرای هر شخصی که هم خواستار اصالت و زیبایی ظروف میباشد مورد توجه است .

جنس این قندانها از مس است که با رویه ای از خاتم تزیین شده است و بسیار گذینه ی مناسبی برای هدیه دادن به پرسنل ومخصوصا مدیران میباشد ، علاوه بر آن این نوع قندانها بسیار مناسب جهیزیه میباشند ، به دلیل زیبایی و اصالتی که دارند بازگو کننده هنری بکر و اصیل ایرانی همراه با جذابیتی بالا هستند و به همین جهات این ظروف حتی در میان افراد خارجی هم طرفدارانی دارد از همین رو این قندانهاجنبه ی صادراتی نیز دارند .

قندان مسی طرح سیب :

این قندانها بر اساس شکل سیب طراحی و ساخته شده اند ، به گونه ای که حتی برگ و ساقه یبرگ هم طراحی شده است ، این قندانها قلع اندود نشده اند و هم بیرون قندان و هم داخل آن (که محل قرارگیری قندها) میباشد به رنگ خود مس است ، رویه بیرونی این قندانها چکش کاری شده و بسیار مناسب جهت سینی چای می باشد.

 

تابعونا عبر قنوات التواصل الاجتماعية

لطفا از از کاراکتر ها استفاده کنید.

لطفا با کاراکتر های مجاز تایپ کنید

لطفا عدد وارد کنید

عن نحن

أريا ليدر تهدف إلى توفير أفضل الأسعار لجميع قطاعات المجتمع وتتمنى توفير "تجربة ممتعة للتسوق عبر الإنترنت" أيضا الإعلام وتوجيه
المواطنون الاعزاء
فيما يتعلق بالأماكن السياحية والفنادق داخل وخارج البلاد جنبا إلى جنب مع مبيعات تذاكر الطائرة.

بيئة المدن

All rights reserved by Shadan Gasht Ariya Co. (Ariya Leader). Copyright © 2018 AriyaLeader.com

03137778500
صنایع دستی آریالیدر
09129356440