اطلاعات هتل ها

هتل ترنم مشهد
Descriptionهتل آپارتمان ترنم مشهد واقع در میدان بیت المقدس و نزدیک ترین هتل به حرم مطهر با فاصله ی پنج دقیقه ای از حرم می باشد .
مشهد
درجه کیفیت هتل : : ★★
 هتل داریوش کیش
Descriptionهتل 5 ستاره ی داریوش کیش یگانه نماد تاریخی کشوربا معماری منحصر به فرد از بی نظیرترین هتل های ایران است که شکوه تمدن ایرانیان باستان را .به رخ جهانیان می کشد
کیش
درجه کیفیت هتل : : ★★★★★
هتل پارسیان کیش
Descriptionهتل سه ستاره پارسیان کیش ازپرطرفدارترین هتل ها ی جزیره ی زیبای کیش با بهترین موقعیت مکانی است که درسال 1347 راه اندازی شده است .
کیش
درجه کیفیت هتل : : ★★★
هتل بی وی اس لاش استانبول
Descriptionهتل 4 ستاره ی بی وی اس لاش یکی ازشیک ترین هتل های شهراستانبول که درمیدان تکسیم ؛ قلب تپنده ی شهر استانبول که مملو از تمام برندهای معروف ترکیه است ؛ واقع شده است
ترکیه
درجه کیفیت هتل : : ★★★★
هتل تکسیم لاین استانبول
Descriptionهتل Taksim Line هتل چهارستاره لوکس با نام قدیمی تکسیم لایف درمرکزشهراستانبول درمحله ای پرجنب وجوش وتاریخی واقع شده و حس محلی شهراستانبول را به شما منتقل می کند.
ترکیه
درجه کیفیت هتل : : ★★★★
هتل سیتی سنتراستانبول
Descriptionصدای ضربان قلب شهر استانبول را میتوان از هتل زیبا و 4 ستاره ی سیتی سنتر تکسیم حس کرد و شنید ، این هتل در اول مارس سال 2014 درمرکزشهر استانبول افتتاح شد.
ترکیه
درجه کیفیت هتل : : ★★★★
هتل سابنا استانبول
Descriptionهتل سابنا يكي از هتل هاي سه ستاره استانبول مي باشد كه درمنطقه ی آکسارای شهراستانبول واقع شده وفقط چند دقیقه تا مرکزاستانبول و مکان های تاریخی آن فاصله دارد.
ترکیه
درجه کیفیت هتل : : ★★★
هتل آدا هوم استانبول
Descriptionهتل آدا هوم استانبول هتل سه ستاره تاپ با فا صله ی 150 متری ازمسجد آبی دارای منظره ای زیبا از مسجد مهمت پاشا و دریای مرمره است .
ترکیه
درجه کیفیت هتل : : ★★★
هتل ویرا کوالالامپور
Descriptionهتل 3 ستاره ی ویرادرقلب منطقه ی تجاری شهرکووالالامپور پذیرای مسافران است وانتخاب مناسبی است برای کسانی که با هدف خرید و تجارت به این شهرسفر می کنند .
مالزی
درجه کیفیت هتل : : ★★★
هتل سخاوت مشهد
Descriptionهتل تک ستاره سخاوت مشهد جزبا سابقه ترین هتل های شهرمشهد است که به دلیل فاصله ی 5 دقیقه ای از باب الجواد مورد توجه بسیاری اززائران حرم مطهر قرارگرفته است .
مشهد
درجه کیفیت هتل : :

تابعونا عبر قنوات التواصل الاجتماعية

نام و نام خانوادگی(*)
لطفا از از کاراکتر ها استفاده کنید.

کالای درخواستی(*)
لطفا با کاراکتر های مجاز تایپ کنید

شماره تماس(*)
لطفا عدد وارد کنید

عن نحن

أريا ليدر تهدف إلى توفير أفضل الأسعار لجميع قطاعات المجتمع وتتمنى توفير "تجربة ممتعة للتسوق عبر الإنترنت" أيضا الإعلام وتوجيه
المواطنون الاعزاء
فيما يتعلق بالأماكن السياحية والفنادق داخل وخارج البلاد جنبا إلى جنب مع مبيعات تذاكر الطائرة.

بيئة المدن

All rights reserved by Shadan Gasht Ariya Co. (Ariya Leader). Copyright © 2018 AriyaLeader.com

03137778500
صنایع دستی آریالیدر
09129356440